سافت ریکاروانسرای دوقلوی شهرری احیاء می شود

نویسنده:
29 آذر 92 ساعت 20:15
کاروانسرای دوقلوی شهرری احیاء می شود

کاروانسرای دوقلوی شهرری احیاء می شود

راگانیوز- با هدف همکاری و توجه به میراث فرهنگی در جریان بازدید محله ای شهردار منطقه 20 ساماندهی و احیا کاروانسرا دو قلوی شهرری در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش راگانیوز ، ˈمنصور کتانبافˈ گفت: در حال حاضر محوطه میانی کاروانسرای دوقلوی شهرری به محل بی دفاع شهری تبدیل شده که مدیریت شهری ملزم به پاکسازی این محل است و به زودی عملیات کف سازی و مناسب سازی این مسیر آغاز می شود.

وی با اشاره به اینکه احیاء و ساماندهی این کاروانسرا از برنامه های اولویت دار و با همکاری میراث فرهنگی شهرستان ری انجام خواهد شد،افزود: کاروانسرای دوقلو متعلق به دوره قاجار و در طرفین بازار قدیمی شهر ری با مساحت 800 مترمربع قرار دارد.

وی در ادامه بازدید میدانی خود از محوطه ضلع شمال حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) بر خدمات رسانی مطلوب به زائران این حرم شریف تاکید کرد و اظهار داشت: به منظور رفاه حال زائران و شهروندان، شبکه معابر پیاده راه حرم و شبکه معابر متصل به آن بهسازی و بازسازی می شود.

در ادامه چهارمین بازدید محله به محله شهردار منطقه 20 که به همراه سایر مسوولان این شهرداری انجام شد از محله های سرتخت، 13آبان و شهادت نیز بازدید و درخواست های شورایاران نیز مورد بررسی جدی قرار گرفت.
منبع: راگانیوز
لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره کاروانسرای دوقلوی شهرری احیاء می شود نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: هنری ، فرهنگی ، سیاسی ، اجتماعی ، ری ، شهرر ، بازار ، چهارسو